Monter wiązek kablowych (praca zarówno dla Pań jak i dla Panów)

Habia Cable, firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w produkcji kabli oraz specjalistycznych wiązek kablowych dla wymagających klientów, poszukuje kandydatów na stanowisko Monter wiązek kablowych. Praca w miejscowości Lubieszyn.

Obowiązki

  • Praca przy produkcji wiązek kablowych (m.in.lutowanie lutownicą przewodów cyną, cięcie kabli ręczne i mechaniczne, zarabianie kabli, montaż złączy, obkurczanie termiczne złączek i kabli)
  • Kontrola jakości wykonywanej pracy
  • Współpraca z innymi działami produkcyjnymi

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie)
  • Umiejętność rozróżniania kolorów
  • Zdolności manualne (praca z małymi elementami)
  • Zdolności komunikatywne, samodyscyplina oraz rzetelność

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność lutowania
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w godzinach 7:00 -15:00 na podstawie umowy o pracę

Bogaty pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, fundusz integracyjny i liczne dofinansowania z funduszu socjalnego( święta, wczasy pod gruszą i inne).

  • Premię roczną
  • Premię efektywnościową
  • Atrakcyjną premię za polecenie pracownika
  • Możliwości rozwoju – w tym kursy jezyka angielskiego dla wszystkich chętnych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dojazd autobusem miejskim bezpośrednio pod firmę

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy przyślij CV na adres mailowy hr.info.pl@habia.com lub zadzwoń +48 91 434 73 70. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rektutacji prowadzonej przez firmę Habia Cable. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em  poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”

Jeżeli chce Pan/ Pani aby CV było brane pod uwagę również w przyszłych rekrutacjach które będą przeprowadzane przez firmę Habia Cable Sp. zo.o. prosimy o załączenie do CV klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Habia Cable Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Habia Cable Sp. z o.o. z siedzibą w Lubieszynie 8C, 72-002 Dołuje tel.: +48 91 434 73 70, adres e-mail: ochronadanych@habia.com
  2. Celem zbierania danych jest przeprowadzenie rekrutacji.